St. přípravka B: FC Tempo B - Slovan Kunratice 6:1

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 22. 09. 2007

Dne 21.9.07 jsme na domácí půdě odehráli již čtvrté kolo soutěže. Naším soupeřem byly tentokrát Kunratice. Již před zápasem nás provázela smůla, protože tři hráči z důvodu zranění nemohli nastoupit a opora Schwank bohužel opustil naše řady a přesídlil na Motorlet. Využili jsme tedy možnosti a půjčili si dva hráče SPA.

Zápas se ale od začátku vyvíjel pro nás příznivě, měli jsme převahu už od prvních minut, i když Kunratice občas dokázaly pozlobit. První úspěch se dostavil v 7. minutě, kdy se po přihrávce od Slavíčka trefil Klajbl. Ve 13. minutě přidává gól Večerník, který zužitkoval přihrávku od Moudrého. Poslední gól první půle přesnou střelou dává Slavíček.

Druhá půlka se hrála ve stejném duchu jako první a my si přidali další góly. Prvním střelcem byl ve 33. minutě Kuriš po přihrávce od Adámka a ten pro změnu vymetl síť soupeře ve 38. minutě, když mu přesně nahrál Hlaváč. Poté jsme trochu usnuli a Kunraticím se povedlo ve 39. minutě snížit na 5:1. Poslední gól zápasu jsme ale na kopačce měli opět my a to ve 48. minutě Kuriš, kterému míč přistrčil Večerník.

Doufáme, že toto vítězství kluky navnadí na další úspěch v příštim kole, a že se ze hřiště Realu vrátíme opět s výhrou. Závěrem bychom chtěli poděkovat hráčům SPA Moudrému a Heincovi za posílení našich řad.

FC Tempo B - Slovan Kunratice 6:1 (3:0)
Branky Tempa: Kuriš 2, Klajbl, Adámek, Slavíček, Večerník
Tempo: Píro - Adámek, Klajbl, Večerník, Slavíček, Klíma, Hlaváč, Žákovský, Hasman, Heinc, Moudrý J., Kuriš.