Ml. žáci B: FC Tempo B - FC Háje JM B 1:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 25. 09. 2007

Zápas se od úvodu vyvíjel lépe pro hosty, měli převahu i více šancí. Ve 20. minutě si dal Solčány vlastní branku a na našem výkonu to zanechalo stopy. Poločas jsme prohráli 0:2.

O přestávce jsme sestavu obměnili a náš výkon se pomalu zlepšoval. Ve 45. minutě se náš nejlepší hráč zápasu Pyndzyn rozhodl pro sólový únik a po obehrání třech zadáků si vychutnal i gólmana a snížil na 1:2. Měli jsme pak spoustu šancí, ale selhali jsme v koncovce, v 53. minutě dokonce Malý z přímého kopu trefil břevno.. V závěru jsme hráli na riziko, ale soupeř tři minuty před koncem zápas z brejku definitivně rozhodl.

Za předvedený výkon musím pochválit gólmana Valentu a celý tým za druhý poločas. Kluci hráli obětavě a věřím, že v dalších zápasech půjde náš výkon ještě nahoru.

FC Tempo B - FC Háje JM B 1:3 (0:2)
Branka Tempa: Pyndzyn.
Tempo: Valenta - Kojan, V.Novák (41. Grznár), Solčány, Malý, Pyndzyn, Blaszczyk (46. Klimovič), Gronych, Machulka, Trnka (36. Pecha), Faktor.