St. žáci A: FC Tempo - FC Přední Kopanina B 9:1

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 25. 09. 2007

Za krásného téměř letního počasí jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu Přední Kopaniny. Nechtěli jsme nic ponechat náhodě a hned od první minuty kluci hráli naplno a velmi aktivně. V rozmezí třetí až šesté minuty dáváme tři branky a náš tlak graduje. Kluci hrají pěkný fotbal a spousta akcí byla skutečně parádní jak z fotbalové učebnice. Do 32. minuty skórujeme ještě třikrát a v podstatě je rozhodnuto.

Do druhého poločasu jako již tradičně a to se nechci opakovat, ale je to fakt, vstupujeme trochu v útlumu a je to taková holomajzna. Příležitost dostávají další hráči včetně náhradního brankáře. Nerealizujeme spoustu brankových příležitostí, zejména Novák jich spálil dnes požehnaně. Pomalu se dostáváme k naší hře, i když ne tak pěkné jako v první půli, ale stále bojujeme a to až do poslední minuty utkání a zápas končí 9:1. Tahouni mužstva Hnat a Horn opět nezklamali a oběma se podařilo dát hattrick. Jinak chválím celé mužstvo, i když někteří mají stále co zlepšovat. Zatím plní kluci naše společné cíle víc než na výbornou a za to jim dík!

FC Tempo - FC Přední Kopanina B 9:1 (6:1)
Branky Tempa: 12., 21. a 54. Hnat, 3. 32. a 47. Horn, 5. Stejskal, 6. Škopek, 69. Lehký.
Tempo: Varecha (36. Žurav) - Lehký, E.Čech, Lacina, Jirsák, Stejskal (50. Štech), Škopek, Sehnoutka (36. Novák), Hájek, Hnat (55. Petrák), Horn.