Muži B: FC Tempo B - Sokol Lipence 3:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 26. 09. 2007

Mužstvo z Lipenců se ukázalo opět jako nebezpečný soupeř. Tím spíš, když už ve druhé minutě si neporozuměli Dvořák se Slavíčkem a útočník hostí právě přes Slvíčka vystřelil tvrdě a přesně - 0:1. Celá první půle byla dost rozháraná a obě mužstva se nemohla dostat do hry.

Ve druhé minutě druhého poločasu jsme vyrovnali, když dlouhý aut prodloužil Dedek a Havlas vyskočil výš než brankář - 1:1. Hra začala mít větší tempo a fotbalové akce se zpočátku střídaly na obou stranách. Ale Tempo začínalo mít navrch. V 61. minutě vysunul Dedek Havlase na pravém křídle, ten si všiml daleko z branky postaveného brankáře. A jeho lob skončil v síti - 2:1. Klid dodal našim hráčům třetí gól. To dostal Dedek na vápně šanci otočit se v klidu s míčem, který mu přihrál Kovář, a přesně vystřelit - 3:1.

Druhý poločas již jasně patřil domácím hráčům. Zdálo se mi, jako kdyby hostům docházela kondice. Ale hlavně jsme zpřesnili hru a snažili se prosadit kombinačně přihrávkami po zemi.

FC Tempo B - Sokol Lipence 3:1 (0:1)
Branky Tempa: Havlas 2, Dedek.
Tempo: Dvořák - Blümel, Paseka, Slavíček - Hozák (49. Mutafov), Morávek, Kovář J., Prokop - Dedek, Havlas (85. Hron), Březina (65. Pekárek).