Ml. přípravka C: FC Tempo - Sokol Kolovraty 6:0

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 27. 09. 2007

Skvělý výsledek. Čekal se velmi vyrovnaný zápas, ale převážně se hrálo na jednu branku, Kolovrat. Kluci začali velmi dobře a dostali se do řady šancí, ale bohužel branky se ne a ne dočkat. Střelecký půst protrhl v 18. min. Štěpán Sedlář, který prošel přes tři bránící hráče a nekompromisně zakončil. První poločas tímto výsledkem skončil.

Ve druhé půli naši hráči roztočili gólový kolotoč. Ve 23. min. zakončil pohlednou kombinační akci znovu Sedlář a zvýšil na 2:0. Kluci dále útočili a soupeře skoro nepustili do šance. Po dobrém náskoku hráli kombinačně a zásluhou Dana Šejvla zvýšili vedení ve 29.min. na 3:0. Kluci se dále hrnuli do útočení a jednoduchého zakončení. Ve 35. min. dovršil hattrick Sedlář. Ve 37. a 39. min. se prosadil také Mikuláš Vybíral brankami jak přes kopírak, kdy po průniku po stranách a následných střelách brankař Kolovrat neudržel míč a Mikuláš pohodlně dorážel - 6:0.

Velkou šanci v závěru měl ještě Lukáš Hroník, ale bohužel z dobré pozice nastřelil bránícího hráče. Matěj Heřmánek již 3 zápasy neobdržel branku, což doufáme bude pokračovat. Penaltový rozstřel byl jednoznačnou záležitostí našeho týmu, který zvítězil 11:4.

Vítězstvím v obou disciplínách se náš tým posunul na 2. místo MINI Cupu a 1. místo v penaltových rozstřelech MINI Cupu.

FC Tempo – Sokol Kolovraty 6:0 (1:0), penalty 11:4
Branky: Sedlář 3, Vybíral 2, Šejvl.
Tempo: Heřmánek - Hudák, Palička, Michl, Hobzík, Vybíral, Luťcha, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Kužel, Ondrík, Novotný.