St. žáci B: Újezd nad Lesy B - FC Tempo B 3:4

Autor: Martin Drahoninský <info(at)fctempo.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 01. 10. 2007

Další mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti Újezdu nad Lesy. Už v 1. minutě jsme nabídli soupeři stoprocentní šanci, k našemu štestí ji soupeř neproměnil. V 15.minutě střelecký pokus Houšky bohužel končí mimo branku. Ve 22. minutě Koláček zahrával šajtlí trestňák a po zaváhání domácího golmana dorážel ve skluzu Houška - 0:1. Ve 28. minutě jsme měli další šanci po krásně založené akci dnes aktivního Houšky, který poslal přihrávku na Šilhavého, který svojí střelou minul branku. Ve 32. minutě po rohovém kopu zahrávaným Tintěrou a následném zmatku před bránou se ujal míče Houška a vstřelil náš druhý gól - 0:2.

Ve 42. minutě jsme zaváhali v obraně a málem soupeř potrestal chybu gólem, náš golman byl však proti. Ve 45. minutě po zaváhání domácí obrany a důrazného Neitsche zvyšujeme vedení na 0:3. Ve 47.minutě se mění stav utkání, po individuální chybě Loudy inkasujeme - 1:3. V 51.minutě domácí snižují na rozdíl jedné branky 2:3. V 55. minutě soupeř vyrovnává na 3:3. V 58. minutě se opět dostáváme do vedení po krásné akci Houšky, který připravil finální přihrávku na volného Dobše a ten se nemýlil - 3:4.

Újezd nad Lesy B - FC Tempo B 3:4 (0:2)
Branky Tempa: 22. a 32. Houška, 45. Neitsch, 58. Dobš.
Tempo: Jusyp - Dvořák, Herdegen, Louda, Koláček - Šilhavý, Tintěra, Houška, Maslovskyy - Neitsch, Dobš.