Muži B: Slovan Kunratice B - FC Tempo B 4:6

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 02. 10. 2007

Začali jsme, jako skoro vždy, špatně. Ve čtvrté minutě se utočící hráč prosmýkl kolem Slavíčka a jeho střela k zadní tyči znamenala vedení domácích. Radovali jsme se v 17. minutě, kdy po rohu vyrovnal hlavou Klouda. Leč ve 26. minutě se opakovala situace ze 4. minuty. Útočník obelstil Slavíčka a střelou nad ramena Dvořáka poslal znovu domácí do vedení. Hned za dvě minuty se stal Slavíček opět jen figurou, ale tentokrát se domácí hráč vyhnul v pohodě i dalšímu bránícímu hráči a mezi nohy Dvořáka zvýšil již na 3:1. Ve 38. minutě domácí kopli roh tak šikovně, že míč prošel celým vápnem a u zadní tyče jej hlavičkoval nabíhající hráč znovu do naší sítě - 4:1. Ve 40. minutě Havlas doběhl míč u zadní čáry, tělem si šikovně odstavil obránce a jeho centru před branku jen Dedek nastavil nohu - 4:2.

O půli přišla střídání - místo Jardy Havla přišel Morávek, který se postavil do středu zálohy a na kraj se posunul Klouda. Také Fetra (již značně unaveného) vystřídal v útoku Pekárek. Vyšel nám úvod poločasu, když hned v jeho 1. minutě Havlas dostal přihrávku do běhu a s přehledem skóroval - 4:3.

V 57. minutě byl na hranici vápna faul na našeho hráče. Vystřelili jsme na branku a vsítili gól. Avšak rozhodčí jej neuznal. Nutno říci, že to byla snad jeho jediná chyba v řízení zápasu. Tak si míč postavil Havlas a jeho střela kolem zdi znamenala vyrovnání - 4:4. Kunraticím se přestávalo dařit. Skončila jejich dříve pohledná kombinační hra. V 64. minutě dostal opět míč do běhu Havlas. Dedkova kolmice byla dokonalá a Havlas upravil na 4:5. Veškerou naději domácím na vyrovnání sebral Klouda v 90. minutě. Pasekův dlouhý přímý kop od půlící čáry hlavičkoval Trikal a na zadní tyči byl Klouda první a upravil skóre na konečných 4:6 pro Tempo.

Bylo důležité, že všichni hráči hráli dál přes krajně nepříznivý výsledek a stále věřili ve vítězství. Zápas byl zajímavý. Obě mužstva měla řadu dalších šancí a v Kunraticích se hrál dobrý fotbal.

Slovan Kunratice B - FC Tempo B 4:6 (4:2)
Branky Tempa: Havlas 3, Klouda 2, Dedek.
Tempo: Dvořák P. - Blümel, Paseka, Slavíček - Mutafov, Kovář J. (84. Trikal T.), Klouda, Havel J. (46. Pekárek), Havlas, Dedek, Fetr (46. Morávek).