Ml. žáci B: Real Král. Vinohrady - FC Tempo B 3:6

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 03. 10. 2007

Do 23. minuty se zápas vyvíjel ve prospěch Realu, který vedl už 2:0 a trenér Oračko byl hodně znepokojený. Pak ale snížil Pyndzyn po přihrávce navrátilce Maliňáka a za tři minuty nato skóroval znovu Pyndzyn, tentokrát po asistenci Blaszczyka.

Hned ve 2. minutě po změně stran skóre otočil Machulka, znovu přihrával Maliňák. Ve 36. minutě dovršil Pyndzyn hattrick a potvrdil báječnou střeleckou formu. Real pak snížil na 3:4, ale poslední slovo měl Maliňák, jenž ke dvěma asistencím přidal i dvě branky a upravil na konečných 3:6.

Real Královské Vinohrady - FC Tempo B 3:6 (2:2)
Branky Tempa: Pyndzyn 3, Maliňák 2, Machulka.
Tempo: Valenta - Gronych, V.Novák, Kojan (59. Klimovič), Klíma, Pyndzyn, Blaszczyk (38. Trnka), Faktor (47. Pavlát), Oračko (54. Grznár), Machulka, Maliňák (57. Rod).