Ml. přípravka C: Gordic Kačerov - FC Tempo 0:4

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 08. 10. 2007

Zisk tří bodů, bohužel nic víc. Byl to takový podivný zápas. Nevím, zda se na tom podepsalo, to že byl pátek večer a hráli jsme na cizím hřišti, ale výkon našeho týmu byl vlažný. V tomto zápase jsme poprvé nasadili do branky na druhý poločas nadějného Erika Papeže a Matěje nechali hrát v útoku.

Od úvodu to byl hlavně boj. Pohledných akcí nebylo mnoho, ale branky jsme v prvním poločase dosáhli a to třikrát. Prosadili se: 8. min. Dan Šejvl, 12. min. Lukáš Hroník, 19. min. Jakub Škobis. V prvním poločase musel nedobrovolně střídat Lukáš Hroník, který inkasoval nešťastně rukou do obličeje a objevilo se i trošku krve. Naštěstí pro Lukáše to nebylo vážné a do druhého poločasu opět nastoupil.

Kdo čekal po přestávce brankové hody, byl zklamán. Ne, že by nebyly šance, ale bohužel jsme jich velké množství nevyužili. Největší šance měl Matěj Heřmánek, který je neřešil špatně, ale nešťastně. Na jeho omluvu nutno podotknout, že dosavadní zápasy odchytal v brance, a proto mu chybí zkušenost z pole. Podařilo se nám proměnit v druhém poločase jedinou šanci ve 31. min., kdy se prosadil Martin Pytlíček. Konečný stav tedy 4:0 v náš prospěch. Na penalty se vrátil do branky zkušenější Matěj Heřmánek a vychytal vítězství 10:5.

Hodně se čekalo, že vyhrajeme vyšším rozdílem, ale vítězství 4:0 ze hřiště soupeře beru. V pátek 12.10. nás čeká vedoucí mužstvo MINI Cupu Admira Praha. Hrajeme doma, tak doufám, že do toho dáme vše a vyhrajeme.

Gordic Kačerov – FC Tempo 0:4 (0:3), penalty 5:10
Branky: Šejvl, Hroník, Škobis, Pytlíček.
Tempo: Heřmánek, Papež, Hudák, Palička, Michl, Hobzík, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Škobis, Novotný, Ondrík, Kužel.