St. přípravka B: FC Tempo B - AFK Slavoj Podolí C 2:0

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 09. 10. 2007

V sobotu 6.10. jsme odehráli 6. kolo soutěže, doma proti Slavoji Podolí C, soupeři, který měl v tabulce stejný počet bodů a jen díky lepšímu skóre byl nad námi.

Kluci se do soupeře pustili s velkou chutí, ale začátek zápasu se hrál spíše na naší straně. Pak ale přišla 9. minuta a my vhazovali aut na straně soupeře. K hodu se postavil Hlaváč, který pěkně poslal balon Kurišovi, ten se kličkou uvolnil a přesnou střelou poslal míč za záda soupeřova gólmana. Po tomto gólu se kluci do soupeře ještě více zakousli. Vytvořili jsme si i dost šancí, ale bohužel již žádnou neproměnili. Stav v půlce byl 1:0.

Ve druhé polovině se nám jako v minulém zápase opět vydařil úvod a hned v 1. minutě zvyšujeme svůj náskok. Zásluhu na tom měla opět dvojice Kuriš - Adámek, kdy Kuriš krásně přihrává a Adámek přesnou střelou vymetá síť soupeře. Zbytak druhé půlky se hrál povětšinou na straně soupeře, kluci Podolí téměř na naši stranu nepustili. Předvedli jsme řadu pěkných fotbalových akcí, kluci si přihrávali, dobrou práci odvedla obrana. Ve druhé půlce již jiný gól nepadl, a tak zápas skončil 2:0.

I za tento zápas patří klukům pochvala. Opět ukázali, že fotbal hrát umí. Doufáme, že takto bojovně naladěni budou i příště.

FC Tempo B – AFK Slavoj Podolí C 2:0 (1:0)
Branky: Adámek, Kuriš.
Tempo: Píro - Adámek, Jelínek, Klajbl, Slavíček, Klíma, Hlaváč, Žákovský, Kuriš, Bureš, Petřek, Hoang Duc.