St. žáci A: FK Řeporyje - FC Tempo 1:7

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 09. 10. 2007

K dalšímu utkání jsme nastoupili na hřišti Řeporyj. Naši hru určitě ovlivnila skutečnost, že mužstvo mělo nucený odpočinek díky odstoupení Admiry ze soutěže, což nás určitě zbrzdilo. Začátek utkání byl opět exkluzivní a díky brankám Hájka a Hnata vedeme již ve 4.minutě 2:0. To nás uspokojilo a naše hra se začala přizpůsobovat výkonu soupeře. Ve 30. minutě zvyšuje Hnat na 3:0.

Nástup do druhého poločasu nám nevyšel a soupeř ve 38. minutě snižuje na 3:1. Poté v rozmezí mezi 41. až 51. minutou přidávame tři branky a je rozhodnuto. Opět musímvyzdvihnout nadstandardní výkon Hnata, který nejenže vstřelil čtyři branky, ale byl prostě všude. Dalším faktem je, že se prostě přizpůsobujeme hře soupeře z nižších pater tabulky a podle toho to vypadá i na hřišti.

Sestava dnes odpovídala účasti na trénincích a přístupu k nim. Někteří tento týden trénovali pouze jednou a to pro zranění či jiné důvody, ne vždy omluvitelné! Přesto všechno spokojenost se ziskem tří bodů a i když herně žádná sláva, tak určitě pochvala pro mužstvo za bojovnost až do konce utkání, doufám, že příště to bude fotbalovější.

Řeporyje - FC Tempo 1:7 (0:3)
Branky Tempa: Hnat 4, Hájek 2, Novák.
Tempo: Žurav - Petrák (55. Jirsák), E.Čech, Štech (36.Lehký), Lacina, Stejskal, Sehnoutka, Mašek, Hájek, Horn (36. Novák), Hnat.