St. žáci B: Slavia dívky - FC Tempo B 2:0

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 10. 10. 2007

Další mistrovské utkání jsme odehráli v Edenu proti dívkám Slavie. K zápasu jsem měl konečně k dispozici 17 hráčů, i když sestava nedoznala mnoha změn. První poločas se odehrál v duchu našich nepřesností, nedokázali jsme si dát pořádnou přihrávku a tim pádem ani vytvořit si nějakou pořádnou brankovou příležitost. Vše podstatné v prvním poločase se odehrálo ve 30. minutě, kdy se soupeř po rohovém kopu dostává do vedení 1:0.

Ve druhém poločase se naše hra vůbec nezměnila, kluci si nedali vůbec říct a taky se za celý zápas nevyrovnali s rychlejší hrou na umělé trávě. V 55. minutě inkasujeme podruhé. Za celý zápas jsme nic nepředvedli, a tak jsme prohráli zcela zaslouženě.

Slavia Praha dívky - FC Tempo B 2:0 (1:0)
Tempo: Čutka - Petrák, Louda (60. Kabele), Herdegen, Koláček - Dvořák, Tintěra, Houška, Zuska - Matoušek (36. Koudelka), Neitsch (45. Prokůpek).