Muži B: FC Tempo B - Sokol Písnice 7:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 10. 10. 2007

Utkání málem začalo jako skoro každý náš zápas. Hned v 1. minutě se hostům z Písnice podařil brejk, ale střelu vyrazil vyběhnuvší Dvořák kolenem. Tak začali dávat góly domácí. V 5. minutě Dedek přihrál od brankové čáry pod sebe a Klouda s přehledem otevřel skóre zápasu. Ve 21. minutě to byl opět centr z pravé strany. Pekárek jej hlavou vrátil Dedkovi (pokud sám nestřílel?) a ten si míč zpracoval a ranou k tyči zvýšil na 2:0. Hezká akce proběhla ve 41. minutě. Dedek zatáhl míč středem, přihrál Mutafovovi, ten mu jej vrátil a Dedek do prázdné branky na 3:0. Ke slovu se dostali i hráči Písnice. Ve 45. minutě zahrávali volný přímý kop, centr sice hlavičkoval Pekárek, ale útočící hráč byl výš - 3:1.

Do druhé půle vystřídal Březina Pekárka a opět dokazoval, že branky dávat umí. V 62. minutě nevyšel hostům ofsajd systém. Březina patičkou přihrál na Míku a ten udělal kličku brankáři a zvýšil na 4:1. Za deset minut si tito hráči role vyměnili. Míka doběhl dlouhý míč, přihrál před branku a Březina se trefil - 5:1. V 79. minutě centroval Paseka. K centru se dostal sice první brankář a vyrazil jej. Ovšem jen před Březinu, který si v těchto pozicích umí poradit - 6:1. Hned za minutu Březina přihrál dopředu dlouhý míč, ten doběhl Mutafov a z úhlu uzavřel brankové hody Tempa na 7:1.

Tempo bylo jednoznačně lepším mužstvem. Písnice se většinou bránila a snažila se o brejky.

FC Tempo B - Sokol Písnice 7:1 (3:1)
Branky Tempa: Dedek a Březina 2, Klouda, Míka, Mutafov.
Tempo: Dvořák P. - Hozák (81. Hron), Semerák, Slavíček - Mutafov, Morávek, Klouda, Paseka - Míka (73. Trikal), Dedek, Pekárek (46. Březina).