Ml. žáci A: Umbro - FC Tempo 2:2

Autor: Alexander Holko <aholko(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 10. 10. 2007

Jenom před týdnem jsem upozorňoval na fakt, že o překvapení v této soutěži není nouze a hned další zápas se toto překvapení událo na náš účet. Přiznám se, že jsem něco podobného i očekával, ale neočekával jsem, že domácí nás v zápase převýší ve všech činnostech a dokonce, že si v tomto zápase vytvoříme i nejméně šancí ze všech podzimních zápasů.

Rozdíl mezi oběma týmy byl již v přístupu k samotnému fotbalu. Nemůžu se zbavit dojmu, že naše mužstvo se pomalu stává sborem frajírků, kteří si o svých fotbalových možnostech myslí více, než na co ve skutečnosti mají. A tak jsme v zápase nakonec domácí fanoušky, kteří se přišli podívat na pořádný nářez svého mužstva, zaujali jenom neurvalou mluvou některých hráčů a výborným čtením hry našeho brankáře Radka, který si jako jediný zaslouží velkou pochvalu nejenom za výkon, ale i za to, že byl ochoten se z postu záložníka přesunout do branky místo Vojty.

Remíza se nakonec jeví jako kompromis mezi tím, že domácí mohli tento zápas celkem dobře vyhrát nějakých 7:4 a tím, že jsme dvakrát v zápase vedli a domácí vyrovnali v poslední minutě a navíc ještě ve druhé minutě nastavení náš hráč ze tří metrů napálil břevno jejich branky.

Víc není k zápasu co psát, jenom možná, že mi docela bylo líto našeho fotografa pana Slavíčka, že kvůli našim klukům měřil cestu, aby zachytil jejich (ne)snažení.

SK Umbro - FC Tempo 2:2 (1:1)
Branky Tempa: Linhart z penalty, Kocábek.
Tempo: Geissler – Jantol, Holko (5. Hanzlík), Vencl – Kalina - Kocábek, Linhart, Hendrich, Čerkašin – Šafránek (45. Pecha), Stepanov (31. Fencl).