St. přípravka B: Čechoslovan Chuchle - FC Tempo B 0:12

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 15. 10. 2007

Dne 13.10. jsme odjeli k zápasu do Chuchle. Zápas se hrál brzy ráno a byla celkem zima. Vzhledem k nemocem a škole v přírodě jsme si půjčili z áčka Matěje Štěpánka, aby doplnil naši sestavu.

Přestože soupeř byl převážně mladší, tak úvod zápasu nebyl úplně ideální. Trochu jsme se trápili a i když jsme soupeře tlačili, nedařilo nám se zakončit. Až přišla 14. minuta a kopali jsme roh. Míč se dostal do skrumáže před brankou, až si ho soupeř do vlastní brány poslal sám. To kluky nastartovalo a začali jsme více tlačit. V 16. minutě nakopl Petřek balon k soupeřově bráně a pohotový Adámek krásně dorazil za záda soupeřova gólmana. Tím začal svůj střelecký koncert. Další gól přidal v 18. minutě, kdy zužitkoval odražený míč od soupeře. Do konce první půlky přidal góly ještě dva a to ve 21. minutě, kdy využil přihrávku od Slavíčka a ve 23. minutě Adámkovi přihrál Kuriš. První půlka skončila 0:5.

V úvodu druhé půle kluci opět trochu spali, nedařilo se vážněji ohrozit soupeřovu branku. Ve 34. minutě své umění ale předvedl Klajbl, který odebral soupeři na jeho straně míč a krásnou střelou ho umístil do branky. Tento gól opět kluky probral. Ve 35. minutě podobnou akci předvedl Adámek, který tak dal již svůj pátý gól. Ve 36. minutě využívá pěkné přesné přihrávky od Petřeka opět Klajbl a zvyšuje již na 0:8. Ve 41. minutě dává gól Žákovský, který dorážel do branky střelu Adámka. Adámek následně přidává další dvě branky a to ve 43. minutě, kdy mu přihrává Hlaváč a ve 44. minutě využívá k zakončení přihrávku od Löfléra. Poslední ukázkový gól v 50. minutě dává Žákovský, kterému přihrál Kuriš a upravil na konečných 0:12.

SK Čechoslovan Chuchle - FC Tempo 0:12 (0:5)
Branky: Adámek 7, Klajbl a Žákovský 2, vlastní.
Tempo: Píro - Adámek, Klajbl, Slavíček, Hlaváč, Žákovský, Kuriš, Večerník, Löflér, Petřek, Štěpánek.