St. žáci A: FC Tempo - Čechie Smíchov 10:1

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 16. 10. 2007

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti celku Čechie Smíchov. Opět jsme začali skvěle, již ve 2.minutě se ujímáme vedení 1:0 po brance Maška. Naše hra bylo ovšem komplikovaná a složitě jsme pronikali do pokutového území soupeře, když ten měl jasně nastavenou taktiku betonovat. Při vší úctě k Čechii, čím slabší soupeř, tím horší výkon z naší strany. Přesto všechno vyhráváme poločas 5:0.

Do druhého poločasu nastupujeme v pozměněné sestavě a příležitost dostávají další hráči. Ovšem do 51. minuty se trápíme. Soupeř v 53. minutě snižuje na 6:1. Od 56. minuty přicházejí naše chvíle, kdy Mašek zvyšuje na 7:1. Od 66. minuty nastává hvězdná chvilka Hnata, který v rozmezí tří minut dává tři branky a završuje naše vítězství na 10:1.

Získali jsme tři povinné body a již ve středu 17.10. od 18.15 nás čeká další mistrovské utkání v tréninkovém centru AC Sparta Praha proti dívkám Sparty.

FC Tempo - Čechie Smíchov 10:1 (5:0)
Branky Tempa: 25., 51., 66., 66. a 67. Hnat, 2. a 56. Mašek, 12. a 29. Stejskal, 27. Horn.
Tempo: Varecha (36. Žurav) - Lehký (36. Štech), E.Čech, Lacina (60. Petrák), Jirsák, Stejskal, Sehnoutka, Mašek, Hájek (36. Novák), Hnat, Horn.