St. dorost: FC Tempo - FK Viktoria Žižkov B 2:6

Autor: Jiří Šulc <js.ejero(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 16. 10. 2007

S ohledem na náš dosavadní bodový zisk, úzký kádr a zranění několika hráčů základní sestavy, jsme šli do utkání se snahou získat alespoň bod, případně se pokusit o malý zázrak a získat body tři. Úvod zápasu jsme si nemohli přát lepší, již v 5.minutě jsme se ujali vedení po hezké akci, kdy Hurka šikovně přihrál Šulcovi, který zakončoval do prázdné branky. Měli jsme i další šance a se soupeřem jsme drželi krok. Pak bohužel opět přišla chvilka nesoustředěnosti při obranné činnosti, kterou soupeř okamžitě potrestal a vyrovnal stav utkání. Během několika dalších minut strhnul vedení na svoji stranu. Poločas skončil 1:2.

V úvodu druhého poločasu se soupeři podařilo zvýšit vedení, což naše hráče vyburcovalo k větší aktivitě. Kontaktní gól mohl vstřelit Vitásek, který bohužel 100 % gólovou šanci neproměnil. Soupeři se z protiútoku podařilo zvýšit vedení, ale ani to naše kluky nedostalo do kolen a podařilo se nám snížit na rozdíl dvou branek po parádním sólu Hlavíka, který vybídl ke skórování Šulce, a to opět do prázdné branky. Po této brance jsme se nadechli k náporu, soupeře dostali pod tlak, měli i další šance, které jsme neproměnili nebo se o ně netaktickou hrou připravili. Poslední hřebíček do pomyslné rakve tohoto utkání zatloukl pan rozhodčí, který nám vzal poslední kousíček naděje na slušný výsledek, nařízením pokutového kopu za údajný faul Podroužka na pronikajícího útočníka, který viděl asi pouze on sám. Po této brance se kluci již nedokázali zvednout a ještě jednou jsme inkasovali.

FC Tempo - FK Viktoria Žižkov B 2:6 (1:2)
Branky Tempa: J.Šulc 2.
Tempo: Varecha (76. Macák) - Okrouhlický, Nehasil (56. Fišer), J.Šulc, Sova, Ptáček, Podroužek, Hlavík, Šístek (66. Horna), Hurka (66. O.Šulc), Vitásek.