St. žáci B: FC Tempo B - FK Klánovice 1:4

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 17. 10. 2007

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácí půdě proti týmu FK Klánovice. Začátek prvního poločasu se odehrával v bojovném duchu s trochou šancí, které však ani jeden tým nedokázal proměnit. V 15. minutě se ale situace změnila, Houška ve středu hřiště odebral soupeři balon a namířil si to rovnou do brány - 1:0. Pak soupeře docela máme na lopatě, ale nic z toho nevytěžíme, a tak ve 25. minutě soupeř srovnává na 1:1.

Druhý poločas jsme totálně vyklidili pole a nechali soupeře, aby si dělal co chtěl. Ve 48., 49. a 68. nám soupeř nadělil tří branky a bylo jasno o naší další prohře.

FC Tempo B - FK Klánovice 1:4 (1:1)
Branka Tempa: Houška.
Tempo: Čutka - Koudelka (60. Šilhavý), Petrák, Herdegen (60. Dobš), Koláček - Dvořák, Louda, Houška, Tintěra - Neitsch (36. Yusyp), Zuska (45. Maslovskyy).