St. žáci A: Sparta Praha dívky - FC Tempo 0:7

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 18. 10. 2007

V předehrávaném utkání jsme ve středu 17.10. nastoupili v tréninkovém centru AC Sparta proti mužstvu Sparta dívky. Měli jsme fantastický vstup do utkání a již v 1. minutě dává vedoucí branku aktivně hrající Horn. Utkání se hrálo na umělé trávě, s čímž jsme se ne příliš dobře vyrovnali. Soupeřky měly dokonale organizovanou obranu a poměrně těžce jsme se dostávali do pokutového území. Zápas byxh i přes vysokou výhru nazval festivalem neproměněných šancí v podání zejména Hnata, který spálil snad i nemožné a ve druhém poločase mu v tomto zdatně sekundoval Novák. Kluci se snažili, i když bych měl o jejich hře jinou představu. Ve 13.minutě zvýšil Horn na 2:0 a brankami Stejskala a Maška vyhráváme první půli 4:0.

Do druhého poločasu vstupujeme trochu mátožně a až v 53.minutě zvyšuje Horn na 5:0. Další branku přidává Mašek a v 70.minutě se konečně trefuje Hnat a uzavírá naši výhru na konečných 7:0. Máme další tři body a začneme se připravovat na nedělní utkání v Radotíně, kde bychom rádi potvrdili naše vedoucí postavení v tabulce a tím dovršili plný bodový zisk z uplynulých osmi dnů a tří odehraných zápasů.

AC Sparta Praha dívky - FC Tempo 0:7 (0:4)
Branky: 1., 13. a 53. Horn, 24. a 65. Mašek, 19. Stejskal, 70.Hnat.
Tempo: Varecha - Lehký (56. Petrák), E.Čech, Lacina, Jirsák, Stejskal (36. Štech), Sehnoutka, Mašek, Hájek (36. Novák), Hnat, Horn.