St. přípravka B: FC Tempo B - Sokol Lipence 4:3

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 22. 10. 2007

Osmé kolo soutěže jsme hráli 20.10. doma proti Lipencům. Sešli jsme se téměř v plné sestavě a mysleli si, jak se později ukázalo mylně, že zápas proti poslednímu týmu tabulky nebude příliš těžký.

Už ale první minuty ukázaly, že to bude zápas vyrovnaný a že jsme soupeře podcenili. Hrálo se na obou stranách a stejně tak šance na vstřelení prvního gólu jsme měli jak my tak i soupeř. Nakonec jsme se první radovali my a to v 9. minutě zásluhou Adámka, kterému na střelu přihrál Klajbl. Bohužel hned v 10. minutě soupeř po naší chybě v obraně prudkou střelou vyrovnává. Následovala opět vyrovnaná hra, až ve 21. minutě Hlaváč sebral soupeři na jeho půlce míč a pěknou střelou ho poslal za záda soupeřova gólmana. První půlka skončila 2:1.

V úvodu druhé půle nás soupeř zatlačil na naši stranu a ve 29. minutě po rohovém kopu hlavičkou vyrovnává na 2:2. Ve 34. minutě se opět ujímáme vedení a to zase zásluhou Adámka, kterému přihrál Slavíček, Jak se to ale již několikrát opakovalo, Lipence opět vyrovnávají ve 39. minutě z přímého kopu střelou pod břevno. V posledních deseti minutách se rozhodovalo, na kterou stranu se přikloní štěstí a kdo se nakonec bude radovat. Vše se rozhodlo ve 48. minutě - Adámek dostal přihrávku od Hlaváče a završil svůj hattrick.

FC Tempo B - Sokol Lipence 4:3 (2:1)
Branky: Adámek 3, Hlaváč.
Tempo: Hasman - Adámek, Klajbl, Slavíček, Hlaváč, Žákovský, Hoang, Večerník, Löfler, Petřek, Píro, Jelínek, Bureš, Klíma.