St. žáci A: SC Radotín - FC Tempo 1:2

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 23. 10. 2007

Ke třetímu soutěžnímu utkání v osmi dnech jsme nastoupili na hřišti SK Radotín. Hrálo se na umělé trávě, což nám opět nesvědčilo. První poločas byl oboustranný boj, soupeř betonoval a nehrál nic moc, ale naše mužstvo hrálo bohužel ještě hůře. Naše hra se vyznačovala nepřesnými přihrávkami, vázla naše kombinace a zase se nám nedařilo prosadit střelecky a najít potřebný klid v zakončení. Šancí bylo dost, ale koncovka mizerná, takže první poločas skončil 0:0.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se budeme snažit dát branku a hrát na jistotu. Byli jsme aktivnější než v první půli, ale stále to nebylo to pravé. V 52. minutě se konečně trefil Sehnoutka a vedeme 1:0. Od té doby začal hru kouskovat arogantní a nechutný rozhodčí pan Marek Dolejší, který nám v rozmezí patnácti minut dal čtyři žluté karty, hráče tituloval "tak si pro ní pojď vole" a jednu z přítomných maminek nechutně urazil!

Něco podobného jsem snad ještě nezažil. To jsem ještě opomenul neuznanou zcela regulerní branku z prvního poločasu, ačkoliv mu ji též pomezní rozhodčí signalizoval! Toto vše způsobilo, že zbytek utkání byl rázem vyhecovaný a do konce utkání rozkouskovaný. Naštěstí v 56. minutě střílí Stejskal naši druhou branku a trochu víc si začínáme věřit. V 72. minutě soupeř po přímém kopu snižuje na konečných 2:1.

I když se dnes herně nedařilo, tak klukům dík za bojovnost do konce utkání a získané tři body mají cenu zlata vzhledem k průběhu celého utkání. Další zápas odehrajeme 4.11. od 14 hodin v Řepích. Máme tedy dva týdny, abychom se na tento zápas podzimu důkladně připravili a pokusili se zvýšit náš náskok a získat dobrou výchozí pozici do jarní části soutěže.

SC Radotín - FC Tempo 1:2 (0:0)
Branky Tempa: 52. Sehnoutka, 56. Stejskal.
Tempo: Varecha - Lehký, E.Čech, Lacina, Jirsák, Stejskal (58. Štech), Mašek, Sehnoutka, Horn, Hnat, Novák (36. Hájek).