Ml. žáci B: FC Tempo B - Čechie Smíchov 2:4

Autor: Tibor Oračko <tibororacko(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 23. 10. 2007

Proti vedoucímu týmu tabulky jsme nastoupili bez respektu a už ve 3. minutě jsme zásluhou Roberta Nováka vedli. Hrál se vyrovnaný fotbal, hosté bohužel v předposlední minutě první půle srovnali na 1:1.

Po změně stran jsme si nadále vytvářeli šance, ale bez gólového efektu. Naopak soupeř skóroval na 1:2. Po zranění Nováka kluci polevili a inkasovali jsme potřetí. Faktor náhodnou střelou sice snížilna 2:3, aleposlední slovo měli hosté.

Kluci bojovali a zasloužili si pochvalu. Hra se zlepšuje, doufám, že příští zápas už budeme bodovat.

FC Tempo B - Čechie Smíchov 2:4 (1:1)
Branky Tempa: R.Novák, Faktor.
Tempo: Valenta - Gronych, Kojan, Pavlát, Klíma, Blaszczyk, Stepanov (58. Grznár), Faktor, Oračko (26. Buryš), R.Novák (56. Kostka), Maliňák (58. Rod).