St. žáci B: SK Modřany - FC Tempo B 2:5

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 24. 10. 2007

K dalšímu mistráku jsme nastoupili proti SK Modřany. Hned od začátku utkání jsme si vytvořili lehkou územní převahu, která ve 12.minutě, po Houškově přihrávce do vápna, vyústila ve vlastní gól domácích. Hned v 15. minutě pronikl Dvořák do vápna, byl faulován a pískala se penalta, kterou Houška s přehledem proměnil - 0:2. Ve 29.minutě převzal na lajně Houška balon, povodil si ho, zasekl, vyvedl si ho do středu hřiště a z vápna prostřelil golmana - 0:3. Ve 31. minutě se po samostatné akci prosadil Houška, a završil tak svůj hattrick - 0:4. Celý první poločas byl v naší režii a hlavně Houšky, který si z první půle udělal exhibici.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem zápas v klidu dohrát a hlavně nezaspat začátek, jenže to vyznělo do prázdna, a tak v 40. a 48. minutě dostáváme branky - 2:4. V 57. minutě se řítil Dobš sám na brankáře a s přehledem zakončil - 2:5.To nám dodalo klid a zápas jsme v pohodě dohráli. Za předvedený výkon hráčum děkuji a doufám, že bude takových zápasů víc.

SK Modřany - FC Tempo B 2:5 (0:4)
Branky Tempa: 15., 29. a 31. Houška, 57. Dobš, 12. vlastní.
Tempo: Yusyp - Koudelka, Petrák, Herdegen, Koláček - Kabele (45. Šilhavý), Tintěra, Houška, Dvořák - Matoušek (54. Dobš), R. Čech (36. Maslovskyy).