Muži B: FC Tempo B - PSK Union B 3:2

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 24. 10. 2007

Utkání druhého s třetím slibovalo zajímavý fotbal a opravdu se bylo na co koukat. Oba týmy se snažily. A Tempo se radovalo...ve 26. minutě Můťa zacentroval před branku a odražený míč se dostal k Pasekovi a jeho střela znamenala vedení 1:0. Ale naše radost netrvala dlouho. Hned po rozehrání se hráč PSK ocitl sám na vápně, vystřelil a míč zapadl přesně do levého horního růžku Dvořákovy branky. Aby Venca nemusel vymetat pavučiny ani ve druhém rohu, o to se přičinili hosté za další dvě minuty. Ve 29. minutě se opakovala situace, kdy útočník Unionu měl čas ke střelbě na šestnáctce a míč tentokrát vymetl druhý roh branky 1:2.

Ve druhé půli nastoupil Dedek za zraněného Hozáka a opět dal branku. V 52. minutě centroval Mutafov (možná až příliš k brance), ale brankář centr vyrazil přímo na nohu Pekárka. Tomu však nebylo souzeno...a od jeho nohy odskočil balon k Dedkovi - 2:2. V 55. minutě se centr opět odrazil ven z vápna, ale Mutafov jej doběhl, vrátil a nejlépe byl postaven Morávek- 3 : 2.

Utkání bylo někdy na ostří nože. Ale můj dojem je, že Tempo si vyhrát zasloužilo a asi bylo o tu branku lepší.

FC Tempo B - PSK Union Praha B 3:2 (1:2)
Branky Tempa: Paseka, Dedek, Morávek.
Tempo: Dvořák P. - Blümel, Fetr, Netušil, Hozák (47. Dedek) - Paseka, Morávek, Semerák, Mutafov - Březina (81. Albl), Pekárek (60. Kovář K.).
Dále byli připraveni: Hron, Havel J.. O berlích připraveni: Tichomirov, Kovář J., Havel M., Šíma, Nechvíla J., Lukačovič.