Ml. přípravka C: FC Tempo - Junior Praha 1:4

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 29. 10. 2007

Obrana nabídla den otevřených dveří. Zápas jsme odehráli bez několika nemocných hráčů. První poločas se hrál převážně vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Je potřeba říci, že naše šance přicházely převážně ze standardních situací. Druhou se podařilo využít hezkou střelou Martinovi Žůrkovi - 1:0. Po této brance přišla ještě jedná velká šance, ale bohužel brankou neskončila. V poslední minutě prvního poločasu začal již zmiňovaný den otevřených dveří v naší obraně. Patrikovi se nepodařilo odkopnout míč, útočník Junioru nastřelil tyč a druhý útočník dorážel úplně sám do prázdné branky - 1:1. Obrana nechala Matěje v této situaci vykoupat.

Snažili jsme se kluky nabudit, ale po osmi minutách druhého poločasu bylo po zápase. V tomto rozmezí totiž soupeř přidal tři branky jako přes kopírak, kdy se obránci nesoustředili a pustili soupeře dvakrát samotné na brankáře. Poslední gól byl i trochu nešťastný, když útočník Junioru nastřelil Martina Pytlíčka a od něj se míč odrazil za záda Matěje - 1:4. Kluci začali hrát až po změnách v sestavě a smůla nás připravila o zkorigování výsledku.

Penalty jsou naše silná disciplína, ale po prvních střelách to vypadalo, že si vypijeme kalich hořkosti až do dna. Prohrávali jsme 0:4. Ovšem následují střelci i Matěj rozstřel otočili a připsali jsme si vítězství 8:7.

K zápasu je nutno podotknout, že soupeř hrál výborně a střídal čtyři hráče, zatímco my stále sázíme na dvě kompletní sedmičky. Prohrát se může, ale nad přístupem a řečmi několika hráčů se musíme zamyslet.

FC Tempo - Junior Praha 1:4 (1:1), penalty 8:7
Branka Tempa: Žůrek.
Tempo: Heřmánek - Hudák, Dmitriev, Dvořák, Kny, Škobis, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Kužel, Sita, Ondrík, Novotný.