St. dorost: FC Tempo - FC Zličín 2:8

Autor: Jiří Šulc <js.ejero(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 29. 10. 2007

Další velice důležité utkání jsme bohužel nezvládli a tým Zličína nám dal lekci z jednoduchosti a produktivity. Utkání jsme ztratili vlastně již v prvním poločase, kdy jsme neuhlídali nejlepšího hráče týmu soupeře Kurinu, který nám dal dvě branky z ukázkových brejků. Třetí branka padla z nepovedené střely, kterou náš brankář neodhadl a míč sklouznul do branky. Náš tým se i přes množství brankových příležitostí v koncovce trápil a poločas skončil 0:3.

V úvodu druhého poločasu se nám podařilo snížit Šulcem a začali jsme přebírat iniciativu. Tu nám však vzala čtvrtá branka, jenž padla po faulu na Hlavíka, který rozhodčí přehlédl a nechal pokračovat ve hře. Hráči Zličína se, dle mého názoru, nezachovali sportovně, pokračovali ve hře a využili nekoncentrovanost naší obrany. Nechci se na tuto situaci vymlouvat, ale náš tým je zdecimován zraněními a nemocemi a neměl již sílu na tuto branku nijak zásadně reagovat a zápas skončil naším debaklem.

Mrzí mě také, že ne všichni hráči v tomto utkání odevzdali pro tým, co v nich je. Závěrem bych chtěl říci, že nesmíme sklopit hlavu a musíme bojovat dále. Ještě hrajeme o šest bodů, a to není málo.

FC Tempo - FC Zličín 2:8 (0:3)
Branky Tempa: J.Šulc 2.
Tempo: Macák - O.Šulc, Nehasil (67. Štech), J.Šulc, Horna, Sova, Podroužek, Hlavík, Šístek (77. Louda), Hurka, Vitásek.