St. přípravka B: SK Sparta Krč B - FC Tempo B 5:2

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 30. 10. 2007

Dne 27.10.07 jsme odehráli 9. kolo soutěže. Čekal nás soupeř pravděpodobně nejtěžší, který doposud neztratil bod a tím byla Sparta Krč B. Posíleni dvěma hráči SPA Hrstkou a Štěpánkem jsme vyrazili na hřiště soupeře.

Kluci dostali v šatně jasné pokyny jak hrát a nastoupili k zápasu. První půlka byla z naší strany zdařilá. Kluci drželi se soupeřem krok, měli jsme šance na vstřelení gólu a dokázali jsme se ve 13. minutě ujmout vedení, když Štěpánek poslal balon na Adámka, který stál za obranou soupeře a sám proti gólmanovi zakončil. Podobných šancí bylo více, ale již jsme nedokázali žádnou využít. Krči se povedlo ve 25. minutě vyrovnat z přímého kopu přesně pod břevno. První půle skončila zaslouženou remízou 1:1.

Bylo jasné, že soupeř se s tímto stavem nesmíří a že své úsilí určitě ještě zvýší. To se také potvrdilo hned od prvních minut druhé části. Krč nás více tlačila na naši půlku a ve 30. minutě střilí balon na naši branku, ten gólman vyráží, bohužel jen k volně stojícímu hráči soupeře, který již vymetá síť naší branky. Další akce se soupeři povedla ve 35. minutě, kdy zvyšuje po zaváhání našeho gólmana na 3:1. Za další tři minuty přidává soupeř další gól, tentokrát prudkou střelou do šibenice. Nám se povedlo stav zlepšit ve 40. minutě, kdy po chybě soupeřova gólmana při rozehrávce se balonu zmocňuje Adámek a přesnou střelou ho vrací za jeho záda. Poslední gól zápasu dává ale opět Krč a to ve 48. minutě z dálky krásně přesně pod břevno.

Přestože jsme prohráli, patří klukům pochvala za bojovnost, kterou předvedli, za snahu a celkem dobře odvedenou hru. Prohry k fotbalu bohužel patří, ale v tomto zápase se rozhodně nemáme za co stydět.

SK Sparta Krč B - FC Tempo B 5:2 (1:1)
Branky Tempa: Adámek 2.
Tempo: Hasman - Adámek, Klajbl, Slavíček, Hlaváč, Kuriš, Petřek, Jelínek, Klíma, Hrstka, Štěpánek.