St. žáci B: FC Tempo B - Sokol Dolní Počernice 1:3

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 31. 10. 2007

K dalšímu soutěžnímu utkání jsme nastoupili proti třetímu týmu tabulky Dolním Počernicím. Začátek prvního poločasu jsme zaspali a soupeř nás totálně přehrával a díky tomu již v 10. minutě prohráváme, když naši tři bránící hráči promáchli odkop a darovali tim soupeři vedení. V první půli se toho už moc neodehrálo, obraz hry vypadal pořád stejně, soupeř nás po většinu času přehrával.

Ve druhém poločase se stále hra nezměnila bylo to pořád o tom stejném. V 53. minutě hosté zvyšují na 0:2. V 62. minutě soupeř přídává další branku a je hotovo - 0:3. 68. minuta přinesla ještě náš čestný úspěch, kdy se prosadil po individualní akci Houška - 1:3. Naše hra je stále o tom samém - hraje se skoro bez útoku, záloha nepodporuje útok a nepomáhá obraně a obrana dělá úplně zbytečné chyby, kterým se dá předcházet. Ale v tomoto zápase mě především naštvalo, že když se nedaří, tak si kluci začnou nadávat místo toho, aby se mezi sebou podpořili a především jejich nedisciplinovanost a drzost přesahuje už všechny meze a budou za to následovat tresty!

FC Tempo B - Dolní Počernice 1:3 (0:1)
Branka Tempa: 68. Houška.
Tempo: Jusyp (55. Čutka) - Koudelka, Herdegen, Petrák (63. Kabele), Louda - Dvořák, Tintěra, Houška, R.Čech (50. Maslovskyy) - Matoušek, Machala (57. Dobš).