Muži B: AFK Olympia Šeberov B - FC Tempo B 1:6

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 31. 10. 2007

Na nové umělce Šeberova se "Benfika" představila posílena o Hurku, Beneše a Dedka z áčka. Hned od začátku utkání se zdálo být Tempo lepším týmem. Velká šance se zrodila v 10. minutě, ale Dedek ji nevyužil. Ale hned za minutu si Březina s Dedkem narazil míč a jeho rychlý průnik přes obranu Olympie znamel naše vedení 0:1. Ve 24. minutě zatáhl míč po pravé straně Beneš a jeho centr od koncové lajny našel přesně hlavu Dedka - 0:2. Ve 28. minutě mohli domácí snížit, ale pokutový kop za faul ve vápně hráč Šeberova kopl vedle.

Po přestávce se hned ve 47. minutě trefil Dedek do tyče. Tempo si stále udržovalo mírnou převahu. V 55. minutě byl vyloučen domácí hráč a rozehrávali jsme přímý kop. Centr Mutafova obrana domácích odvrátila jen k Benešovi, ten jej vrátil před branku a Hurka jej dopravil do sítě - 0:3. V 60. minutě zahrál Můťa roh na krátko Morávkovi, ten mu jej vrátil a Mutafov tvrdou ranou k bližší tyči prostřeli brankáře 0:4.

V 67.minutě se špatně domluvila obrana s Dvořákem v brance a útočník Šeberova byl u míče o chvíli dřív - 1:4. V 70. minutě se na hřišti opět červenalo a domácí od té chvíle hráli o devíti. V 78. minutě dostal Mutafov přihrávku do běhu, přihrál volnému Kloudovi a ten zasunul do prázdné branky - 1:5. Dvě minuty před koncem utkání vypíchl míč obránci Pekárek, běžel s ním podél velkého vápna a byl faulován. Míč se však odrazil k Mutafovovi a ten vsítil svoji druhou branku - 1:6.

AFK Olympia Šeberov B - FC Tempo B 1:6 (0:2)
Branky Tempa: Mutafov 2, Březina, Dedek, Hurka, Klouda.
Tempo: Dvořák P. - Kovář K., Fetr, Morávek, Blümel - Mutafov, Paseka, Dedek(75. Klouda), Hurka (64. Havel J.) - Beneš (58. Pekárek), Březina.