Ml. žáci B: FC Tempo B - Běchovice 16:1

Autor: Tibor Oračko <tibororacko(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 04. 11. 2007

Soupeř nastoupil pouze s osmi hráči, takže jsme si vytvořili velkou územní převahu, jenže celou první půli jsme se trápili v koncovce a vyhráli ji jen 4:1.

Druhá půle už byla jednoznačná a zápas jsme dovedli ke skóre, které odpovídalo počtu hráčů Běchovic na hřišti. Potěšil nás první gól Davida Roda v kariéře, jenž jím oslavil své jedenácté narozeniny. Na druhou stranu mám výhrady k výkonu některých hráčů základní sestavy.

FC Tempo B - Běchovice 16:1 (4:1)
Branky Tempa: Pyndzyn a Machulka 3, Oračko, Pavlát a Grznár 2, Kostka, Faktor, Maliňák, Rod.
Tempo: Valenta (31. Barda) - Gronych, Kojan, V.Novák, Kostka (48. Trnka), Pyndzyn, Faktor (45. Grznár), Machulka, Maliňák (41. Rod), Oračko, R. Novák (27. Pavlát).