Ml. přípravka C: Loko Vltavín - FC Tempo 0:4

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 05. 11. 2007

Zápas se hrál s velmi tvrdým míčem. I díky tomu jsme nezvítězili vyšším rozdílem. Kluci předvedli dobrý výkon, kdy soupeře pustili do jediné šance. Všichni se snažili co nejdříve prolomit střelecký půst. V posledních třech zápasech jsme vstřelili pouze dvě branky.

To se podařilo prolomit Danovi Šejvlovi v 8.min., kdy jeho střelu ještě tečoval obránce Vltavína, 1:0. Hrálo se převážně před brankou domácího týmu a Matěj v brance se musel nudit. Velmi dobrý výkon předvedl Zdeněk Sita, který unikal po pravé straně a snažil se připravovat střelecké příležitosti ostatním. Stejně tak si na druhé straně vedl Luky Hroník. Ovšem všichni na hřišti předvedli dobrý výkon. Ještě do konce prvního poločasu jsme zásluhou Martina Žůrka přidali branku. Martin si zpracoval přihrávku z křídelního prostoru a levačkou nedal brankaři šanci. Poločas jsme vyhráli 2:0.

Ve druhém se obraz hry nezměnil, dále jsme se tlačili před soupeřovu branku. Útok začal také podporovat z obrany Viktor Kužel a dobrou rozehrávkou Patrik Novotný. Na branku Vltavína se řítila jedna střela za druhou, ale chyběla vetší přesnost v zakončení. I přesto se nám podařilo přidal ještě dvě branky zásluhou Dana Šejvla a v poslední minutě Lukyho Hroníka, který využil špatné rozehrávky brankaře. Konečný výsledek 4:0.

Tvrdý míč se také projevil při pokutových kopech. Domácímu týmu se nepodařilo proměnit jedinou a náš tým se prosadil čtyřikrát. Penalty jsme tedy vyhráli také 4:0 a jsme v této disciplíně stále neporaženi. Musím kluky pochválit za nasazení, touhu zvítězit a snahu o kombinaci po celý zápas.

V neděli 11.11. nás čeká poslední zápas Mini Cupu s Bohemians 1905. Po něm bude vyhlášen a odměněn nejlepší hráč Mini Cupu za podzimní část. Dáreček ovšem bude čekat na všechny hráče.

Loko Vltavín – FC Tempo 0:4 (0:2), penalty 0:4
Branky: Šejvl 2, Žůrek, Hroník.
Tempo: Heřmánek - Hudák, Palička, Novotný, Kny, Kuchař, Žůrek, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Kužel, Vybíral, Ondrík.