St. žáci B: Sokol Kolovraty - FC Tempo B 1:2

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 05. 11. 2007

K dalšímu soutěžnímu utkání jsme nastoupili na půdě Kolovrat - posledního celku tabulky a náš cíl byl jasný - zisk tří bodů. Už v 1. minutě po rohu Houšky zakončuje Maslovskyy - 0:1. Ještě v prvním poločase spálíme nespočet gólových šancí, a tak první půle končí 0:1.

Do druhé půle jsme šli s tím, že konečně vstřelíme druhý gól. I když šance byly, stále jsme se nemohli prosadit, ale v 58.minutě jsme se konečně dočkali. Houška utekl po levé straně, nacentroval a Maslovskyy zakončil - 0:2. Do konce zápasu byly ještě nějaké šance, ale žádnou jsme neproměnili, ba naopak v nastaveném čase po chybě v obraně inkasujeme - 1:2.

Sokol Kolovraty - FC Tempo B 1:2 (0:1)
Branky Tempa: 1. a 58. Maslovskyy.
Tempo: Čutka - Koudelka, Louda, Herdegen, Prokůpek (36. Petrák) - Kabele (45. Šilhavý), Tintěra, Houška, Dvořák - Matoušek, Maslovskyy (59. Dobš).