St. přípravka B: FC Tempo B - Kyje 2:2

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 06. 11. 2007

V sobotu 3.11.07 jsme odehráli 10. kolo soutěže doma proti týmu Kyjí. Sešli jsme se téměř v plném počtu a bojovně nastoupili do zápasu. Zápas byl velmi vyrovnaný, hrálo se na celém hřišti a šance byly na obou stranách. U nás v první půlce pracovala dobře obrana a soupeře jsme k žádné větší šanci nepustili, ale to samé platilo i na druhé straně. U nás měl v 15. minutě šanci Adámek, ale nastřelil jen břevno, a tak až do 25. minuty byl stav 0:0. V poslední minutě jsme se dostali na stranu soupeře a ten faulem zastavil Adámka. Byla nám ponechána výhoda a my ji využili, když skóroval Slavíček po přihrávce od Kuriše.

Začátek druhé půlky se lépe vydařil soupeři, který hned ve 29. minutě srovnává střelou pod břevno. Pak se opět hra vyrovnala a přišla 42. minuta, kdy se soupeř ujímá vedení střelou z dálky opět pod břevno. Kluci po tomto gólu zvýšili své úsilí a ve 46. minutě se opakovala situace z první půlky. Znova nám byla dána výhoda opět po faulu na Adámka a nám se povedlo ji zase využít. Tentokrát poslal míč za záda soupeřova gólmana Kuriš po přihrávce od Klajbla.

FC Tempo B – Kyje 2:2 (1:0)
Branky Tempa: Slavíček, Kuriš.
Tempo: Píro - Adámek, Klajbl, Slavíček, Hlaváč, Kuriš, Petřek, Jelínek, Klíma, Hasman, Žákovský, Hoang, Bureš