Muži B: FC Tempo B - Sokol Bílá Hora 3:4

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 06. 11. 2007

Sužováni zraněními jsme se postavili proti Bílé Hoře s nadočekávání plnou lavičkou. Áčko, hrající ve stejný čas, nám ponechalo doma Malíčka a rozehrát se přišel dlouho absentující Budák. Leč trenér nevěda, kdo bude schopen chodit (natož pak hrát ) povolal ještě Vencu Nechvílu a Jirku Trunečku.

Začali jsme dobře - 6. minuta a faul na Šímu. Mutafov volný kop a Malíček hlavou 1:0. V 11. minutě dostal Malíček míč na půli, doběhl k vápnu a technicky do růžku - 2:0. Pak jsme přestali hrát. Ve 14. minutě Sokol nakopl dlouhý míč dopředu a Fetr zaváhal a bylo sníženo - 2:1. Ve 33. minutě Klouda sice pokryl útočníka, ale jeho hlavička přeletěla vyběhnuvšiho Dvořáka a bylo vyrovnáno.

Ve 49. minutě se hosté jen mihli kolem obrany a Bílá Hora po střele k delší tyči vedla 2:3. V 54. minutě jsme sice vyrovnali, když míč po rohovém kopu prošel před Březinu, ale poslední slovo patřilo hostům z Bílé Hory. Penalta za faul Tichomirova znamenala ztátů bodů.

Škoda, že zápas nevyšel rozhodčímu. Na Tempu se mohl hrát hezký fotbal.

FC Tempo B - Sokol Bílá Hora 3:4 (2:2)
Branky Tempa: 6. a 11. Malíček, 54. Březina.
Tempo: Dvořák - Klouda, Fetr (70. Nechvíla V.), Malíček, Blümel - Mutafov, Budák, Morávek, Paseka (46. Trunečka) - Tichomirov, Šíma (46. Březina).