St.přípravka B: Sokol Kolovraty - FC Tempo B 2:5

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 13. 11. 2007

V sobotu 10.11. jsme odehráli poslední z řady podzimní části mistrovských zápasů. Tentokrát nás na svém hřišti čekaly Kolovraty, tým v tabulce hned nad námi. Bohužel nám onemocněl stoper Jelínek a i počasí nepřálo. První půle se hrála za deště se sněhem a druhá jen za deště, hřiště bylo rozbahněné a dost to klouzalo. Přes to všechno se kluci na zápas těšili a pustili se do boje s velkou chutí.

Jejich velká chuť vyhrát byla znát již od začátku zápasu. Kluci bojovali a byli jsme to my, kdo měl mírnou převahu v celém zápase. První úspěch se dostavil v 7. minutě. Otevřeli jsme skóre zásluhou Adámka, kterému do gólové šance přihrál Slavíček. V 9. minutě se dostavil druhý úspěch. Tentokrát se trefil Kuriš po přihrávce od Adámka. Kolovraty si to ale nenechaly líbit a hned v 10. minutě snižují na 1:2. Tento stav vydržel až do konce první půlky, i když jsme měli další šance, ale už jsme nedokázali žádnou využít.

Druhá půlka se opět vydařila lépe nám. Kluci, i když už byli částečně promrzlí, nastoupili zas s velkou chutí a bojovností a to se jim vyplatilo již ve 29. minutě, kdy po přihrávce Löflera posílá balon do soupeřovi branky Adámek. Stejný hráč přidává do konce zápasu další dvě branky a to ve 39. a 41. minutě. V obou případech mu na gól přihrál Slavíček. Kolovraty už jen upravují skóre ve 48. minutě, kdy po faulu na jejich hráče v našem vápně kopaly penaltu. Tu gólman Píro skvěle vyráží, ale již nestačil, a ani nemohl, na dorážku. Kluci trochu zapomněli, že by měli odražený balon poslat do ústraní. Konečný stav zápasu byl 2:5.

Za tento zápas patří klukům velká pochvala. Výkon, který předvedli i za tak špatných podmínek, je nutné ocenit. Opět ukázali, že dokáží dobře zahrát a že se umí poprat o každý balon. Doufáme jen, že přes zimu neusnou na vavřínech, a že na jaře budou zase předvádět to nejlepší, co umí.

Sokol Kolovraty - FC Tempo B 2:5 (1:2)
Branky: Adámek 4, Kuriš.
Tempo: Píro - Adámek, Klajbl, Slavíček, Hlaváč, Kuriš, Petřek, Klíma, Hasman, Večerník, Žákovský, Hoang, Löfler.