St. žáci B: FC Tempo B - Union Žižkov 1:5

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 14. 11. 2007

K poslednímu podzimnímu mistráku jsme nastoupili na UMT ve Štěrboholech proti druhému týmu tabulky Unionu Žižkov. Už v 5.minutě měl nadějnou šanci Houška, ale trefil tyč. Ve 14. minutě soupeř otevírá skóre - 0:1. Ve 21. minutě soupeř zvyšuje náskok - 0:2. 33.minuta přinesla stoprocentní šanci Houšky, ale ten opět neproměnil. A jak jsme nedali, tak soupeř ve 35. minutě zvyšuje náskok na 0:3.

Ve 37. minutě Yusyp upravuje skóre na 1:3. 44.minuta přinesla naší další šanci, když se Yusyp ocitl sám před brankou, ale hostující golman vyráží na roh. Do konce zápasu ještě inkasujeme ve 46. a 55.minutě, a tak soupeř nakonec vyhrává 1:5.

FC Tempo B - Union Žižkov 1:5 (0:3)
Branka Tempa: 37. Yusyp.
Tempo: Čutka - Koudelka, Petrák, Herdegen, Maslovskyy - Šilhavý, Dvořák, Houška, R.Čech - Machala, Neitsch (36. Yusyp).