Ml. dorost, turnaj Loko: Dolní Počernice - FC Tempo 2:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 21. 11. 2007

Na turnaji Vltavínu jsme nastoupili proti Dolním Počernicím, kterým jsme měli odvádět porážku ze soutěžního utkání. Utkání mělo od začátku podobný průběh. Na naši snahu o kombinační fotbal soupeř odpovídal nakopávanými míči na své útočníky. Kluky jsem na toto nebezpečí připravil a Benda s Lacinou a brankářem Macákem jim v prvním poločase nic nedovolili. Naší silnou zbraní se v poslední době staly přímé kopy. Hlavíkova levačka znamenala vedení 1:0. Vytvářeli jsme si další šance a jejich proměnění byl problém.

Druhý poločas měl nadále stejný průběh. Naše převaha, nevyužité šance a soupeřova nezměněná taktika znamenala konečný výsledek 3:2 pro nás. Všechny hráče lze pochválit za naprosto odlišný přístup k utkání než v soutěžním zápase. Vzhledem k tomu, že Zákopčaník=Morávek hrál ve stejné době turnajový zápas za Benfiku, zprávy o počasí jen ve zkratce: Nepršelo, nelilo ale zima byla.

Sokol Dolní Počernice - FC Tempo 2:3 (0:1)
Branky Tempa: Hlavík, Balun, Procházka.
Tempo (hokejové střídání): Macák - Louda, Lacina, Benda, Hlavík, Houška, Štech, Hnat, Balun, Šulc, Mrázek, Procházka.