Ml. dorost, turnaj Loko: Slovan Bohnice - FC Tempo 2:4

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 28. 11. 2007

První minuta zápasu s Bohnicema střela Baluna a vedeme 1:0. Lepší začátek jsme si nemohli přát. Přichází špatná přihrávka Šulce, špatně zahraný ofsajd a je vyrovnáno. Soupeř zvolil stejnou taktiku jako v Dolní Počernice v minulém zápase. Nakopávané balóny a hurá za nimi. My jsme odpovídali snahou o kombinace po zemi a zakončení střelou. To se nám dařilo, ale bez brankového vyjádření. Po zaváhání naší obrany však jdou Bohnice do vedení. Kluci, ale bojují a odměna přichází po hlavičce Loudy 2:2. Naše útočná snaha do poločasu přináší ovoce po krásné střela Davida Baluna. Se stavem 3:2 v náš prospěch odcházíme do kabin.

Po přestávce soupeř zvyšuje svoji výškovou převahu a to nám činí problémy. Navíc se utápíme v solování a neustále hrozí, že Bohnice vyrovnají. Rozhodnutí přichází po střele Ondry Šulce s přímého kopu 4:2. To je i konečný stav. Potěšil zlepšený výkon Marka Bendy, premiéra Davida Horna a vysoký standard Davida Baluna.

Slovan Bohnice - FC Tempo 2:4 (2:3)
Branky Tempa: Balun 2, Louda, Šulc.
Tempo: Macák, Houška, Lacina, Benda, Hlavík, Louda, Mrázek, Balun, Šulc, Procházka, Hnát, Horn, Sehnoutka, Přikryl