Ml. žáci A, turnaj Aritmy: SK Aritma - FC Tempo 5:1

Autor: Patrik Šedo <patrik.sedo(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 09. 12. 2007

Na tento zápas jsem se velice těšil, protože Aritmu trénuje můj kamarád Honza Sumec. Naše zápasy byly vždy hodně vyrovnané a já byl zvědav, jak na tom obě mužstva po delší době jsou (jen pro zajímavost Aritma i my hrajeme I. třídu a bojujeme o postup do přeboru).

Do zápasu jsme vstoupili slušně a hrála se oboustranně vyrovnaná hra. Kluci si vytvořili několik slibných šancí, které neproměnili a soupeř trestal. Jak se u nás již stává tradicí, neodpustíme si za zápas několik individuálních minel, které většinou posadí soupeře do sedla. První minela obrany přišla na můj vkus až příliš brzo a podle mě rozhodla celý zápas a položila mančaft na lopatky. Nebudu tu pitvat chyby jednotlivých hráčů, ty už jsme probrali při pondělním rozboru.

Během několika minut to bylo 0:2 a bylo po boji. Do konce prvního poločasu jsme se už do žádné vážné šance nedostali a předváděli jsme velmi nepohledný fotbal plný nevynucených chyb.

Do druhého poločasu jsme šli něco s výsledkem udělat a také s odvážnější taktikou, která by byla účinná, nebýt 3 hrubých chyb na velkém vápně, po kterých jsme inkasovali a vypadalo to na podobný nářez jako s Marilou Příbram.

Pak přišel zlom a stalo se něco neočekávaného, hráči začali po hřišti jezdit na plný plyn a předváděli kombinačně vyspělý a hlavně týmový výkon. Velikou zásluhu na této změně měl Honza Linhart a Vojta Cahyna, kteří na hřišti byli slyšet a hlavně vidět. Najednou existovalo jen jedno mužstvo. Aritmu jsme zmáčkli na její vlastní polovinu, ale stále se nám nedařilo vstřelit čestnou branku. Tu nakonec vstřelil neúnavný Linhy po kombinaci s Leošem.

Děkuji mužstvu za druhopoločasový týmový výkon a věřím v celkové zlepšení. Zimní příprava je dlouhá a máme na čem pracovat, hoši!!!

FC Tempo - SK Aritma Praha 1:5 (0:2)
Branka Tempa: Linhart.
Tempo: Cahyna - Jantol, Kalina, Linhart, Hendrich, Buryš, Čerkašin, Fencl, Kocábek, Artemuk, Stepanov, Polívka, Babiar, Geissler, Pecha, Hanzlík.