St. žáci B, turnaj PSK Union: Tempo B - Újezd nad Lesy 4:7

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 12. 12. 2007

K prvnímu zápasu zimní ligy na PSK Union jsme nastoupili proti Újezdu nad Lesy. První poločas byl z naší strany velice tragický, chyběl nám pohyb, nedokázali jsme si příhrát, zakončení nebylo. No prostě naše hra neměla s fotbalem nic společného. Už v 5.minutě po chybě v obraně prohráváme 0:1. 12.minuta chyba brankáře Čutky - 0:2. V 19.minutě nabídl soupeř Machalovi ojedinělou šanci a ten ji proměnil - 1:2. Do konce prvního poločasu dostaneme ještě tři branky po individuálních chybách - 1:5.

O přestávce byli kluci pěkně seřváni, vysvětlili jsme si v čem děláme chyby, rozebrali to a řekli jsme si, že do druhého poločasu půjde uplně jiný tým. A taky se tak stalo.

Ve druhém poločase byl na hřišti úplně jiný tým, soupeře jsme celkem jasně přehrávali, ale dali jsme málo branek, i když nám soupeř dal dvě branky, tak jsme byli ve druhé půli lepší. Ve 42. minutě po individuálni akci Houška snižuje 2:5. Potom přišlo jediné hluché místo ve druhém poločase, kdy nám soupeř v 60. a 61. minutě dal dvě branky. Hned v 62.minutě zahrává Koláček přímák - 3:7. V 67. minutě dává Houška svůj druhý gól v zápase 4:7. To bylo z naší strany vše a zápas nakonec skončil 4:7 pro soupeře. Za první poločas kluky nemůžu určitě pochválit, ale za ten druhý už rozhodně!

FC Tempo B - Újezd nad Lesy 4:7 (1:5)
Branky Tempa: Branky: 42. a 67. Houška, 19. Machala, 62. Koláček.
Tempo: Čutka (36. Jusyp) - Koudelka, Petrák, Herdegen, Louda (50. Koláček) - Dvořák (63. Kabele), Somr, Houška, Čech (55. Šilhavý) - Matoušek (63. Dobš), Machala.