Ml. přípravka A: Střelcům se nevedlo - 5.místo na Pankráci

Autor: Oldřich Novotný <>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 13. 12. 2007

Poslední turnaj roku 2007 pořádalo FK Slavoj Podolí ve své sportovní hale na Pankráci - slušně obsazený osmičkou mužstev pražských i mimopražských. Jako by naši borci už mysleli na zimní přestávku a odpočinek po slušně odvedené práci.

Z uvedených výsledků je zřejmé, že na lepší než 5. místo jsme na tomto turnaji neměli. Naší střelci Koubis, Peky, Obuch a Šeba se snažili, leč střely míjely branku, jako kdyby byla začarovaná. Koubis si připsal 5 branek, Peky 3, Obuch 2 a Šeba 1. Nijak oslnivý výkon nepodali ani ostatní. Brankář Novotný dostal několik zbytečných a hloupých gólů, které rozhodly o našem konečném umístění. Inu není každý den posvícení.

Výsledky: Tempo – ČAFC 0:1, Podolí 1:1, Siad Most 0:3, Ještěd Liberec 2:0, SK Kladno 1:1, Horní Měcholupy 2:0, SK Kolovraty 4:2.

Teď naše borce čeká zimní přestávka a pak hurá do boje. 6.ledna 2008 nás čeká turnaj na domácí půdě. Všichni věříme, že doma se vyhrává. Tak hoši, hodně zdraví, štěstí a bohatého Ježíška v roce 2007 a velmi bohatou úrodu branek a vítězství v roce 2008.