Ml. žáci B: Dolní Chabry - FC Tempo B 5:1

Autor: Jaroslav Malý <malyjaroslav(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 06. 01. 2008

Bohužel jako je to naším zvykem, jsme nezachytili úvod zápasu a do půle jsme prohrávali 0:3. Chvílemi jsme předváděli hezký fotbal, ale bez gólového efektu. Do druhé půle kluci jak vyměnění se pustili do soupeře s větší vervou a úsilím něco udělat se skore. Hned první minuta druhého poločasu naznačila, kudy cesta vede k soupeřově bráně. Po nebezpečném tlaku, který naši hráči vytvořili na soupeře, skoroval útočník Martin Maliňák, a snížil tak na 1:3. Nejvíce nás zklamaly neproměněné šance z druhé půle, kdy jsme mohli soupeře potrápit a dokonce dotáhnout. Bohužel soupeř vybavený výškovou převahou nás přehrával v osobních soubojích a dokázal ještě vstřelit do konce utkání dva goly. Konečný stav utkání byl 1:5. Byli jsme zklamaní z výsledku tohoto zápasu, protože naši kluci ukázali bojovnost a touhu hrát hezký fotbal. Myslíme si s odstupem času, že když kluci budou dál pilně trénovat, tak ani soupeř o hlavu vyšší je nemůže porazit.