St. žáci B, turnaj PSK: FC Tempo B - SK Aritma 0:4

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 08. 01. 2008

Druhý zápas zimní ligy na PSK Union jsme odehráli proti celku Aritmy. Ještě než se dostanu k samotnému zápas, tak bych chtěl poznamenat, že ještě v pátek dopoledne jsem měl 17 hráčů a do večera jsem jich měl pouze 12, což mě moc nepotěšilo. Již v 5. minutě dostáváme branku 0:1. Zbytek 1. poločasu byla hra vyrovnaná.

Do 2.poločasu jsme chtěli s výsledkem něco udělat, ale bylo to úplně naopak. Kluci se přestali totálně pohybovat a každý si dělal co chtěl. Ve 2. poločase inkasujeme ještě tři branky a zápas končí 0:4.

FC Tempo B - SK Aritma 0:4 (0:1)
Tempo: Yusyp (36. Čutka) - Koláček, Petrák, Tintěra, Prokůpek-Dvořák, Somr, Houška, Šilhavý - Kabele, Matoušek.