Muži B, turnaj Zličín: Hostouň - FC Tempo B 2:2

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 09. 01. 2008

V nedělní podvečer jsme nastoupili proti vedoucímu celku II. třídy středočeského kraje. Počasí ovlivńovala tlaková výše nad Anglií a níže nad Ukrajinou, tím byl dán jeho ráz. Výrazná studená fronta přecházela přes naše uzemí a na Zličíně byla nejhorší. Ještěže se vítr pohyboval jen rychlostí 5 - 8m/sec. Zkrátka "Ladovská zima".

Na našich hráčích byla vidět posvátková forma. Tak nás hráči Houstouně, povzbuzováni davy svých věrných, dost tlačili. Tak už ve 21. minutě se útočník hostí dostal po serii rychlých narážečeksám před brankáře a přesnou ranou otevřel skóre. Po zbytek poločasu Houstouň stále útočila a byla lepší a aktivnější.

Druhá půle začala lépe. Trochu jsme srovnali hru a v 54. minutě dostal míč od obránce Pekárek a krásnou tvrdou ranou z rohu velkého vápna nedal brankáři šanci - 1:1. Za další tři minuty sebral obránci míč Paseka. Jeho přihrávka na Daněčka měla oči a Martin otočil śtav v náš prospěch. V 79. minutě se dostali opět soupeřovi útočníci do středu naší obrany. Nejdříve gólman vyrazil střelu z jeho levé strany, střílející hráč odražený míč přihrál do středu vápna, ale Slavíček ještě gólovou střelu vykopl z brankové čáry, ale na opakovanou střelu už byl malý.

Remíza 2:2 asi byla nespravedlivá. Houstouň měla většinu zápasu převahu, a i když Tempo mělo o něco více šancí, tak soupeř byl o něco lepší.