Ml. dorost, turnaj Loko: Střešovice - FC Tempo 5:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 16. 01. 2008

K dalšímu utkání zimního turnaje jsme nastoupili proti Střešovicím posíleni o vítězstvím naladěné žáky. Oproti minulému utkání byla vidět větší chuť hrát a bojovat, ale stále nám chybí dynamika a rychlost. Hráči Střešovic se dobře pohybovali a to nám v počátku dělalo velké problémy. Po chybě v obraně jsme brzy prohrávali 1:0. Po nešťasné ruce jsme z penalty inkasovali podruhé. Ke slovu jsme se dostali také my, kdy Sehnoutkovu uličku chladnokrevně proměnil Procházka. Do poločasu padly ještě dvě branky, po každé na jedné na každé straně. Franceho střela z dálky byla ukázková.

V druhém poločase jsme se snažili něco udělat, ale srážely nás individuální chyby, ty znamenaly zvýšení náskoku Střešovic na 5:2. My jsme zahodili několik šancí, zvláště Balunova volala po gólu. V závěru jsme přeci jen snížili Bečvářem na 5:3.

I když hra i výsledek byly lepší než minule, stále nám zpracování a rozehrávka trvá dlouho a hráči si neodpustí nějak kličku navíc namísto přihrávky spoluhráči a tím založení rychlého protiútoku. Tak snad přiště podáme kolektivnější výkon.

SK Střešovice 1911 - FC Tempo 5:3 (3:2)
Branky Tempa: Procházka, France, Bečvář.
Tempo: Macák - Přikryl, Janura, Selichar, France, Lehký, Hájek, Sehnoutka, Hnát, Horn, Šulc, Balun, Bečvář, Petrák, Procházka.