St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Junior Praha 8:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 21. 01. 2008

Ke druhému utkání zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti celku Junioru (r. 94), který hraje v současnosti I. třídu. Kluci vstoupili do utkání s chutí a již ve 2. minutě jsme vedli brankou Maška 1:0. O tři minuty později zvýšil krásnou brankou Lehký na 2:0. Od té doby se neslo utkání plně v naší režii a do poločasu jsme navýšili skóre až na 5:0.

Do další části hry vstupujeme aktivně a určitě hrajeme i pěkný fotbal. Kluky chválím za nasazení až do poslední minuty utkání a snahu dál skórovat.

Dnes jsme opět viděli spoustu krásných branek a pozitivem jsou čtyři vstřelené branky po rohovém kopu, což ne vždy je naší silnou stránkou. V zápase opět nezklamal brankář Yusyp a potěšitelné je i široké spektrum střelců. Po dvou kolech turnaj vedeme s impozantním skóre 13:0.

Naším dalším soupeřem bude mužstvo Dukly Praha C.

Junior Praha - FC Tempo 0:8 (0:5)
Branky Tempa: 2., 45. a 59. Mašek, 27. a 51. Hnat, 5. Lehký, 20. Horn, 29. Stejskal.
Tempo: Yusyp - M. Petrák, E. Čech, Lacina, Lehký, Stejskal, Mašek, Sehnoutka, Hájek, Hnat, Horn. Střídali:Škopek,Koudelka