St. žáci B, turnaj PSK Union: FC Tempo B - Benešov 8:1

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 23. 01. 2008

V dalším utkání zimní ligy na PSK nás čekal Benešov. K zápasu jsem si půjčil čtyři hráče z A mužstva, protože hráčů B mužstva nebylo stále bohužel dost. Do zápasu jsme vstoupili ve svižném tempu a již v 7.minutě po spolupráci Hnata s Matouškem střílí druhý jmenovaný branku 1:0. V 10. minutě zvyšujeme na 2:0 brankou Hnata. 14.minuta přinesla opět spolupráci útočníků: Matoušek 3:0. Ve 14. minutě opět výborná spolupráce útočníků a na 4:0 dává Hnat.

Začátek druhého poločasu nebyl z naší strany přiliš dobrý, kluci nemohli chytit to správné tempo, ale nakonec se do toho dostali a ve 42. minutě po přímém kopu a následné přihrávce Horna zakončuje Matoušek na 5:0. 43. minuta přinesla další branku, na 6:0 dává Hnat. Ve 47.minutě Horn vysouvá Hnata a ten se nemýlí - 7:0. V 60.minutě zvyšuje Horn na 8:0. V závěru ještě soupeř zaznamenal čestný úspěch 8:1. Klukům děkuju za předvedený výkon, i když byla znát přítomnost hráču z A mužstva.

FC Tempo B - SK Benešov 8:1 (4:0)
Branky Tempa: 10., 16., 43. a 47. Hnat, 7., 14. a 42. Matoušek, 60. Horn.
Tempo: Yusyp (47. Čutka) - Koudelka, Herdegen, Čech E., Koláček - Dvořák(54. Šilhavý), Somr, Sehnoutka, Čech R. (40. Horn) - Matoušek (45. Zuska), Hnat (50. Dobš).