St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Dukla Praha C 6:1

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 27. 01. 2008

Ke třetímu utkání dlouhodobého turnaje Admiry jsme nastoupili proti mužstvu Dukla Praha C složeného z hráčů r.93 a 94. Do utkání jsme vstoupili opět velmi aktivně a než se soupeř stačil rozkoukat, vedli jsme již ve třetí minutě 2:0, brankami Hájka a Horna. Poté se hra pomalu vyrovnala a utkání nabíralo na tempu. V 15. minutě soupeř snížil po nedorozumění v obraně na 2:1.

Utkání dnes nebylo tak fotbalové jako v předcházejích dvou duelech turnaje. Byl to boj, a protože soupeř ani my, jsme neměli nikoho na střídání, tak rozhodovalo, kdo nakonec vydrží po fyzické stránce. A jsem rád, že to bylo naše mužstvo!

Do druhého poločasu vstupujeme za stavu 3:1 a utkání máme pevně v rukou, když Stejskal zvyšuje ve 37. minutě na 4:1 a soupeř začíná fyzicky odcházet. Stále častěji se hrálo na půlce Dukly a nemít v brance velmi slušně chytajícího brankáře, tak by Dukla dopadla velmi špatně.

Shrnuto a podtrženo: opět jsme předvedli velmi solidní výkon, ačkoliv stále bojujeme s velkou marodkou. Kluci chtějí hrát a hlavně dávat branky skutečně až do posledního pískotu rozhodčího. Dnes se blýsknul střelecky David Horn, který vstřelil hattrick a naopak Patricku Hnatovi to tam dnes ne a ne padnout. Jsme spokojeni, protože se nám opět podařilo získat skalpel soupeře hrájícího první třídu. Snad jako již tradičně nám nesvědčilo vstávání a výkop pro některé v 8.45 byl přímo zdrcující! Příští sobotu nastoupíme ve 12.00 proti mužstvu Troje a budeme se snažit upevnit si naši vedoucí pozici.

FC Tempo - Dukla Praha C 6:1 (3:1)
Branky Tempa: 3., 22. a 49. Horn, 2. Hájek, 37. Stejskal, 49. Sehnoutka.
Tempo: Yusyp -Škopek, E. Čech, Lacina, Houška, Stejskal, Mašek, Sehnoutka, Hájek, Hnat, Horn
Připraven na střídání: Žurav