St. přípravka B: Bronz na domácím turnaji

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 29. 01. 2008

V sobotu 26. ledna jsme se zúčastnili turnaje na domácí půdě, venku na umělé trávě. Do turnaje se přihlásilo šest týmů: Bohemians Praha, Bohemians 1905, Sparta, Kralupy, Horní Měcholupy a domácí Tempo. Hrálo se systémem každý s každým.

Prvního utkání jsme nastoupili proti týmu Horní Měcholupy. Do zápasu jsme vstoupili dobře a ujali se vedení díky Adámkově vstřelené brance. Zápas jsme ale nedokázali dovést do vítězného konce, protože se soupeři 20 sekund před koncem podařilo vstřelit vyrovnávací branku utkání skončilo 1:1.

Ve druhém zápase jsme narazili na Bohemians Praha. Opět jsme se dokázali ujmout vedení díky gólu Jelínka - 1:0. Po změně stran se podařilo soupeři vyrovnat, když si dal vlastní branku právě střelec našeho prvního gólu, Jelínek. Těsně před koncem utkání si vzal na našem vápně míč Jelínek, jako by chtěl odčinit svůj "vlastňák", přeběhl celé hřiště a dal vítězný gól na 2:1.

V dalším zápase jsme narazili na Spartu. Sparťané nás k ničemu nepustili a jednoznačně zvítězili 5:0.

V přeposledním zápase turnaje nás čekalo střetnutí s vršovickými Bohemians 1905. Opět jsme dostali hodně gólů, jako v předchozím utkání, ale jediný rozdíl oproti předchozímu utkání bylo to, že jsme dokázali vstřelit branku díky Adámkovi. Tempo - Bohemians 1905 1:6.

V posledním zápase jsme narazili na Kralupy. První poločas byl vyrovnaný a skončil smírně 1:1, když za Tempo skóroval Slavíček. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako hurikán. Adámkovi se podařilo vstřelit 5 branek, když jedna byla hezčí než druhá. A na konečných 7:1 vsítil gól ještě Petřek.

Díky výhře v posledním zápase se nám podařilo vybojovat třetí místo za druhými Bohemians 1905 a vítězem Spartou Praha.

Sestava: Hasman, Jelínek, Klajbl, Petřek, Kuriš, Slavíček a Adámek.