St. přípravka B, zimní liga Háje: FC Tempo - Jesenice 6:2

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 29. 01. 2008

V neděli 27. ledna jsme měli na programu druhý zápas zimní ligy, kterou pořádají FC Háje. Naším soupeřem byla Jesenice, která měla v týmu několik kluků o rok starších a tak jsme nevěděli jak se s tím kluci poperou.

Hned od prvních minut bylo vidět, že kluci mají chuť do hry a soupeře se vůbec nebojí. Z první akce se podařilo dát branku Klajblovi, který se krásně trefil po centru Jelínka. Do konce poločasu se nám už nepodařilo náskok zvýšit a vyhráli první poločas 1:0.

Do druhého poločasu se podařilo lépe vstoupit soupeři, když dokázal rychlým gólem vyrovnat na 1:1. Ale to jako by kluky zdravě naštvalo a od té doby kralovalo na hřišti jen Tempo. Kluci začali být důrazní a navíc si dokázali krásně přihrávat a přečíslovat soupeře.

Především souhra Slavíčka s Kurišem, na pravé straně, byla k nezastavení. Po jedné z kombinací odcentroval Kuriš a našel přesně Adámka, který zvýšil na 2:1.

Další branky přidali záhy Löfler s Žákovským a svůj vynikající výkon završil Kuriš vstřelením branky, kterému nahrával, kdo jiný než, Slavíček. Dovolil si položit hokejovým blafákem gólmana a zvýšit již na 5:1.

Soupeři se podařilo ještě snížit na 5:2, ale závěrečné slovo mělo opět Tempo. Postaral se o to Jelínek. Od vlastního gólmana si vzal míč a sólem přes celé hřiště a razantním zakončením dovršil vítězství a upravil na konečných 6:2.

Klukům patří velká pochvala za předvedenou hru a doufám, že v těchto výkonech budou pokračovat.

FC Tempo - Jesenice 6:2 (1:0)

Branky Tempa: Klajbl, Žákovský, Löfler, Kuriš, Adámek a Jelínek

Sestava: Marinov, Jelínek, Žákovský, Klajbl, Adámek, Hlaváč, Klíma, Löfler, Slavíček a Kuriš.